Įveskite keletą žodžių, kad rastumėte turinį.
pvz.: saugiklis, iškroviklis, 00110115 techninis, MCCB...
Naujausios paieškos
Techninė pagalba
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Privatumo politika

 

ETI Baltus labai rimtai žiūri į jūsų privatumą.

ETI Baltus renka asmens duomenis registracijos ETI Polam Sp. svetainėje metu. z o. o.
ETI Baltus nenuomoja, neparduoda ir nesidalina asmens duomenimis su kitais asmenimis ar įmonėmis, nesusijusiomis su ETI.
ETI Baltus taiko atitinkamas saugumo priemones, siekdamas užtikrinti, kad surinkta informacija nebūtų atskleista ir būtų saugi.

 

Informacija apie slapukus

ETI Baltus savo svetainėse naudoja slapukus (mažus tekstinius failus, kuriuos interneto naršyklė saugo vartotojo standžiajame diske).

 

 

 

„Slapuko“ paskirtis yra

Sąveika tarp vartotojų ir svetainių, kuri leidžia greičiau ir lengviau prisijungti prie svetainės. Be slapukų svetainei būtų labai sunku leisti vartotojui užpildyti pirkinių krepšelį arba atsiminti vartotojo pageidavimus ar registracijos duomenis pakartotinai lankantis svetainėje. Svetainėje naudojami slapukai, daugiausia siekiant sutaupyti laiko ir padaryti naršymą svetainėje efektyvesnį ir malonesnį. Svetainės dažnai naudoja „slapukus“, kad rinktų demografinę informaciją apie savo vartotojus. „Slapukai“ leidžia svetainėms stebėti savo vartotojų naršymo internete įpročius ir profiliuoti juos rinkodaros tikslais (pavyzdžiui, norint sužinoti, kurie produktai ar paslaugos domina, kad ateityje būtų galima siųsti jiems tikslines reklamas). Slapuko vietą ir galiojimo laiką galima nustatyti slapuko sukūrimo metu. Pagal numatytuosius nustatymus slapukas ištrinamas, kai uždaromas dabartinis naršyklės langas, tačiau jis gali būti išsaugotas tam tikrame serveryje bet kurį laiką uždarius naršyklę.

 

Šioje svetainėje naudojamų slapukų sąrašas

Mes nerenkame asmens duomenų naudodami slapukus savo svetainėje ir tai nekelia grėsmės jūsų kompiuteriui, išmaniajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. „Slapukai“ pagerina mūsų svetainės veikimą ir padeda kurti bei sukurti vartotojo sąsają, pritaikytą jūsų poreikiams ir lūkesčiams.

SlapukasGaliojimo laikasApibūdinimas
_utma, _utmb, _utmzIki 2 metųGoogle Analytics slapukai. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.
icoIki 4 metųŠis slapukas išsaugo jūsų sprendimą naudoti slapukus šioje svetainėje.
Pavyzdiniai numeriai, tokie kaip:
7a77fc7e44402ac20c0c196a61a99637 lub 98fa40574e539a3d08066c011b482480
Po apsilankymo svetainėjeTai yra vadinamieji seanso slapukai ir yra likučiai po paskutinio apsilankymo šioje svetainėje.

 

Susitarimas

Šios svetainės tikslais sutinkate, kad būtų naudojami „slapukai“, kurie bus patalpinti jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.

 

Ką daryti, jei nenorite, kad būtų naudojami slapukai

Vartotojai gali nustatyti savo naršykles taip, kad jie priimtų visus slapukus, praneštų jiems, kai slapukas yra naudojamas, arba daugiau niekada negautų slapukų. Jei pageidaujate, galite blokuoti kai kuriuos ar visus slapukus arba net ištrinti jau nustatytus slapukus. Pastaroji reiškia, kad tam tikromis atskiromis svetainės funkcijomis negalima naudotis, todėl gali nepavykti pilnai išnaudoti visų svetainės funkcijų. Kiekviena naršyklė yra skirtinga, todėl patikrinkite savo naršyklės meniu „Pagalba“, kad sužinotumėte, kaip pakeisti slapukų nuostatas. Stebėdami juos čia galite užkirsti kelią „Google Analytics“.

Your basket is empty.