Įveskite keletą žodžių, kad rastumėte turinį.
pvz.: saugiklis, iškroviklis, 00110115 techninis, MCCB...
Naujausios paieškos
Techninė pagalba
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nauja ETI istorija

 

ETI grupėje nuolatiniai atnaujinimai yra gyvenimo būdas ne tik gamybos procese, bet ir kitose srityse – paskutinis yra bendras grafinis įmonės įvaizdis, kurį sėkmingai atnaujinome ir suprojektavome pagal dabartines tendencijas.

 

ETI rinkoje veikia daugiau nei 72 metus. Bėgant metams atnaujinome ir papildėme savo gaminių asortimentą, formavome savo pozicijas rinkoje ir vardą. Taip pat atnaujinome gamybos procesus – mūsų gaminiai iš svarbiausių gamybos grupių šiandien gaminami moderniomis automatizuotomis linijomis. Atnaujinimai mūsų įmonėje yra nuolatinis dalykas ne tik gamybos procese, bet ir kitose srityse – vienas iš jų tikrai yra bendras grafinis įmonės įvaizdis, kurį per daugelį metų sėkmingai atnaujinome ir kūrėme pagal esamas tendencijas.

 

 

 

ETI – plėtros ir pažangos veidas, tai patvirtina ir Metų gamyklos apdovanojimas. Naujas ETI prekės ženklo įvaizdis, patobulintas siekiant efektyvesnio, modernesnio ir lengvesnio naudojimo skaitmeninėje, virtualioje ir realioje aplinkoje, buvo pristatytas su nauju ETI logotipu ir pagrindiniu šūkiu. Perjungti į saugią ateitį (angliška versija: „Switch to a safe future“). Tęsiame ETI prekės ženklo identiteto plėtrą su nauja komunikacijos istorija, atnaujinta svetaine, gaminių pakuotėmis ir visais kitais elementais, kurie yra bendro ETI grafinio įvaizdžio dalis. Naujas bendras grafinis vaizdas, nepaisant atnaujinimo, išlaiko atpažįstamą ETI spalvą, kuri yra mūsų istorijos dalis daugiau nei 20 metų.

 

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti atnaujintą ETI tapatybę.

 

 

 


 

 

 

Your basket is empty.